Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferty pracy na morzu

Agencja pośrednictwa pracy  InterLand powstała w czerwcu 2004 roku, po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy wydane   przez Urząd Marszałkowski w Gdańsku.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników różnych grup zawodowych  do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Od wielu lat współpracujemy z wieloma znaczącymi firmami na rynku polskim i europejskim w których zatrudnienie znajduje wiele osób poszukujących pracy.


Jako instytucja szkoleniowa zajmujemy się prowadzeniem szkoleń, wykładów i konferencji celem podniesienia kwalifikacji zawodowych pracowników. Prowadzimy branżowe kursy językowe umożliwiające posługiwanie się językiem niemieckim lub angielskim w pracy za granicą. Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych nr 2.22/00108/2016.


Prowadzimy również rekrutacje  marynarzy i oficerów do pracy na statki armatorów zagranicznych. Zajmujemy się także  pozyskiwaniem wykwalifikowanych kadr branży stoczniowej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez lata pracy jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zarówno marynarzy szukających pracy, jak również armatorów szukających wysoko wykwalifikowanych załóg na swoje statki.