Diagnosta samochodowy, Reykjavik, Islandia.

Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku. Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy.
Dla naszego klienta z Islandii poszukujemy kandydatów na stanowisko Diagnosta samochodowy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV w języku angielskim (koniecznie z aktualnym zdjęciem!) na adres mailowy, w temacie wiadomości proszę wpisać "Diagnosta samochodowy - Islandia".

Wymagania:

Praca w Reykjaviku.
Praca do poniedziałku do piątku od 9:00 – 19:00
Nadgodziny możliwe w sobotę.
Rozwiązywanie problemów z instalacją elektryczną oraz diagnostyka komputerowa w samochodach osobowych i dostawczych.

Obowiązki:

Specjalizacja w niemieckich markach samochodów: VW, BMW, Mercedes.
Umiejętność korzystania z różnych narzędzi diagnostycznych, oscyloskop,
Czytanie schematów połączeń,
Umiejętność lutowania,
Język angielski w dobrym stopniu.

Oferujemy:

Umowa o pracę z islandzkim pracodawcą,
Wynagrodzenie od 3500 Euro Netto (zależności od doświadczenia oraz umiejętności) + nadgodzinny,
Nadgodziny 30 Euro/h brutto,
Zakwaterowanie opłaca pracownik (koszty za pojedynczy pokój 500 Euro za miesiąc),
Bilet lotniczy do Reykjaviku kupuje pracodawca ale potrąca z pierwszego wynagrodzenia.