Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku. Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy. Aktualnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ślusarz, Düsseldorf, Niemcy. Zainteresowane osoby i spełniające wymogi prosimy o podesłanie swojego CV na adres mailowy.

Wymagania:

- Doświadczenie jako ślusarz,
- czytanie rysunku technicznego,
- umiejetnosc heftowania,
- Prawo jazdy i własny samochód.

Obowiązki:

- Praca w Düsseldorf, w Niemczech,
- Produkcja suwnic portowych,
- Praca w grupie polskiej z polskim kierownikiem,
- Prace ślusarskie i monterskie na podstawie rysunku technicznego,
 - Heftowanie części suwnic portowych oraz przygotowanie stalowych elementów do spawania,
- Praca zmianowa,
- !!! BĘDZIE rozmowa kwalifikacyjna w Zawierciu z niemieckim pracodawca !!!

Oferujemy:

- Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony,
- stawka 16,34 EUR brutto/h,
- dieta 20 EUR za każdy przepracowany dzień z której pracownik musi opłacić zakwaterowanie.