Kelnerka/ kelner, Islandia.

Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku. Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy. Dla naszego klienta z Islandii poszukujemy kandydatów na stanowisko Kelnerka, kelner Islandia. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV w języku angielskim (koniecznie z aktualnym zdjęciem!) na adres mailowy w temacie wiadomości proszę wpisać "Kelnerka/Kelner - ISLANDIA".

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy jako kelnerka, kelner,
• Język angielski  - dobry.
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dobra organizacja pracy,
• Gotowość do pracy zmianowej.

Obowiązki:

• Praca w restauracji/bistro w Selfoss.
• Obsługa klientów,
• Przyjmowanie zamówień,
• Sprzątanie stolików itd.

Oferujemy:

• Umowę o pracę z islandzkim pracodawcą
• Wynagrodzenie: 1470 ISK/h brutto + bonusy:
• 33 % za pracę 17.00 – 24.00
• 45% za pracę  24.00 – 8.00 i weekendy.
• Koszt zakwaterowania 450 EUR za osobę za miesiąc,
• Bilet lotniczy kupuje pracodawca ale potrąca z pierwszego wynagrodzenia.
• Pomoc w organizacji wyjazdu.