Monter i serwisant sieci światłowodowych, Islandia

Firma InterLand powstała w czerwcu 2004 roku, po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej. Jako agencja pośrednictwa pracy specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac długo- i krótkoterminowych w Polsce i za granicą. Posiadamy licencję nr 1417 na prowadzenie działalności pośrednictwa pracy. Aktualnie dla naszego Klienta z Islandii poszukujemy kandydatów na stanowisko Monter i serwisant sieci światłowodowych, Islandia.

*Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Zakres obowiązków:

- praca w południowej części Islandii oraz w okolicach Reykjaviku,

- wykonywanie modernizacji i serwisu sieci światłowodowych,

- wykonywanie pomiarów reflektometrycznych i ich analiza,

- spawanie spawarką światłowodową.

Wymagania:

- j. angielski - komunikatywny (wymóg konieczny),

- wykształcenie średnie - preferowane kierunki: telekomunikacja, elektryka,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i pomiarach światłowodów (wymóg konieczny),

- praktyczne umiejętność spawania spawarką,

- wykonywanie pomiarów reflektometrycznych.

Oferujemy:

- stawka 16.5 – 18.6 Euro brutto (zależności od doświadczenia),

- nadgodziny 29.7- 33.48 Euro brutto (zależności od doświadczenia),

- zakwaterowanie opłaca pracownik (koszty za pokój 345 – 538 Euro za miesiąc),

- koszty przelotu do Islandii pokrywa pracownik.